Druga gimnazija Zenica osvojila 3. mjesto na takmičenju u pružanju prve pomoći

Uzbuđenje je bilo u zraku u amfiteatru KŠC Sveti Pavao u Zenici dok su se ekipe nadmetale u pružanju prve pomoći na gradskom takmičenju održanom, 20. aprila. Naša ekipa iz Druge gimnazije Zenica zasluženo je osvojila 3. mjesto, dok su pokazali izvanrednu spremnost i znanje u ovoj vitalnoj vještini.

Čestitke upućujemo svim članovima naše ekipe i instruktoru, profesoru Kemalu Krnjiću, čije vođstvo i podrška su neupitno doprinijeli postizanju ovog uspjeha.

Sastav naše ekipe činili su: Salčinović Ajla, Klisura Edina, Alić Amer, Huseinspahić Amina, Osmić Amar, Skender Sara i Džambo Merjem. Njihov trud, posvećenost i timski rad su bili ključni u postizanju ovog izvanrednog rezultata.

Rang lista:

1. KŠC Sveti Pavao
2. Medicinska škola
3. Druga gimnazija
4. Prva gimnazija
5. Tehnička škola
6. Mješovita srednja škola (Ugostiteljska)
7. Srednja mješovita škola Mladost

Ovaj uspjeh ponovo potvrđuje izvanrednu spremnost naših učenika i angažman našeg obrazovnog tima u stvaranju budućih lidera i stručnjaka u oblasti zdravstvene zaštite.